• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Виховна робота

/Files/images/vihovna_robota/321.jpg


Виховна робота займає одне з провідних місць серед напрямків роботи педагогічного колективу ліцею. Головною метою закладу є формування і розвиток високоінтелектуальної, свідомої особистості з громадянською позицією, готової до конкурентного вибору свого місця в житті.


Вся робота в ліцеї спрямована на формування в учнів загальнолюдських, національних, духовних цінностей в умовах особистісно-зорієнтованої навчально-виховної системи, забезпечення різнобічного розвитку особистості. При цьому вирішуються завдання професійної адаптації учнів, розвитку індивідуальної творчої особистості, формування патріотичних почуттів, утвердження національної гідності; виховання та розвитку потреб у здоровому способі життя, збереження і зміцнення фізичного і психічного здоров’я учнів, поєднання індивідуального і колективного виховання, забезпечення системи правової освіти.


Планування та організація навчально-виховної роботи у ліцеї здійснюється у відповідності до нормативно-правових актів, а саме: Конституції України, Законів України "Про освіту", "Про професійно-технічну освіту", "Положення про організацію навчально-виробничого процесу у професійно-технічних навчальних закладах" Міністерства освіти і науки України (наказ МОН України від 30.05.2006 № 419), "Національної програми патріотичного виховання громадян, формування здорового способу життя, розвитку духовності та зміцнення моральних засад суспільства", "Національної програми правової освіти населення", Закону України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування” та інших.


Планування виховної роботи проводиться в декілька етапів: на рік, на місяць, на рівні конкретної справи і на рівні конкретного завдання у відповідності з плановою документацією.


Основними напрямками виховної роботи є:

- національно-патріотичне виховання;

- правове і превентивне виховання;

- морально-етичне виховання;

- виховання здорового способу життя;

- трудове та екологічне виховання.


Також виховна робота в ліцеї спрямована на вивчення індивідуальних особливостей учнів, активізацію їх навчальної діяльності, розвиток і вдосконалення учнівського самоврядування, організацію роботи з батьками, розвиток творчих здібностей учнів.

Кiлькiсть переглядiв: 552

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Квітень 2019 Наступна
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930