Підписатися на RSS

МАЙСТЕРНЯ ФАХОВОГО ЗРОСТАННЯ


/Files/images/x_dd4234f9.jpg

Справжньою творчою майстернею в Миколаївському професійному ліцеї торгівлі та ресторанного сервісу є методичний кабінет, роботою якого керує методист Сторчак Наталя Миколаївна. Кабінет оснащений сучасними технічними засобами та забезпечений необхідною методичною літературою.

Вся навчальна, методична, виховна робота в ліцеї обговорюється на методичних комісіях, які працюють при кабінеті під керівництвом досвідчених, творчих викладачів. Методичні комісії – це об’єднання педагогів, які працюють над втіленням в життя ліцею інноваційних технологій навчання. Займаються розробкою сучасних уроків, посібників, презентацій до уроків. Вивчають і узагальнюють досвід роботи колег.

При кабінеті постійно функціонує методична виставка «Сходинки до майстерності», де кожна методична комісія демонструє напрацювання своїх педагогів. Своїми методичними знахідками педагогічні працівники обмінюються з колегами на таких заходах, як круглі столи, майстер-класи, методичні ярмарки.

Досвідом впровадження інноватики в навчально-виховний процес педагогічні працівники діляться на відкритих уроках. Кожен з таких творчо підготовлених уроків стає черговою сходинкою до фахової майстерності педагога.


/Files/images/metodist/слайд.jpg/Files/images/metodist/слайд 2.jpg/Files/images/metodist/слайд 3.jpg/Files/images/metodist/слайд 4.jpg/Files/images/metodist/СЛАЙД 5.jpg/Files/images/metodist/слайд 6.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1135

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.