МАЙСТЕРНЯ ФАХОВОГО ЗРОСТАННЯ


/Files/images/x_dd4234f9.jpg

Справжньою творчою майстернею в Миколаївському професійному ліцеї торгівлі та ресторанного сервісу є методичний кабінет, роботою якого керує методист Сторчак Наталя Миколаївна. Кабінет оснащений сучасними технічними засобами та забезпечений необхідною методичною літературою.

Вся навчальна, методична, виховна робота в ліцеї обговорюється на методичних комісіях, які працюють при кабінеті під керівництвом досвідчених, творчих викладачів. Методичні комісії – це об’єднання педагогів, які працюють над втіленням в життя ліцею інноваційних технологій навчання. Займаються розробкою сучасних уроків, посібників, презентацій до уроків. Вивчають і узагальнюють досвід роботи колег.

При кабінеті постійно функціонує методична виставка «Сходинки до майстерності», де кожна методична комісія демонструє напрацювання своїх педагогів. Своїми методичними знахідками педагогічні працівники обмінюються з колегами на таких заходах, як круглі столи, майстер-класи, методичні ярмарки.

Досвідом впровадження інноватики в навчально-виховний процес педагогічні працівники діляться на відкритих уроках. Кожен з таких творчо підготовлених уроків стає черговою сходинкою до фахової майстерності педагога.


/Files/images/metodist/слайд.jpg/Files/images/metodist/слайд 2.jpg/Files/images/metodist/слайд 3.jpg/Files/images/metodist/слайд 4.jpg/Files/images/metodist/СЛАЙД 5.jpg/Files/images/metodist/слайд 6.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 190

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Квітень 2019 Наступна
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930