Козаки дорогами Англії

30 березня 2016 року в Миколаївському державному Будинку художньої творчості пройшов обласний конкурс серед команд клубу веселих та кмітливих Миколаївської області. Засідання клубу було приурочено до Року англійської мови і пройшло під назвою «Козаки дорогами Англії». В змаганні прийняли участь більше 60 учасників з 7 професійно-технічних навчальних закладів.

Оцінивши рівень акторської майстерності і сценічної культури учасників, музичне оформлення виступу, оригінальність та дотепність жартів, журі конкурсу оголосило список переможців, до якого ввійшла команда «Нон-стоп» Миколаївського професійного ліцею торгівлі та ресторанного сервісу, що посіла ІІІ місце.

Вітаємо керівника естрадно-театрального гуртка – Звездову Марину Олександрівну та всіх членів команди з чудовим результатом конкурсних змагань.

/Files/images/gurtki/Pink-roses-bunch-26-1920x1080.jpg

/Files/images/vihovna_robota/GNki4t2Nneg.jpg/Files/images/gurtki/8-Xl4IbRXRQ.jpg/Files/images/gurtki/jL-xpR0QIZs.jpg/Files/images/gurtki/ucSD1HgYaiE.jpg/Files/images/gurtki/nPZuNtw3SrU.jpg/Files/images/gurtki/XcgXi0VQ4r8.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 484

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.