/Files/images/vihovna_robota/461-700x465.jpg20-21 травня 2016 року учні МПЛТРС на запрошення Миколаївської філії КНУКіМ здійснили подорож до Києва для участі в Дні відкритих дверей, що проводився в університеті Поплавського. Основною метою заходу було продемонструвати один із закладів, де випускники МПЛТРС можуть продовжити своє навчання та здобути вищу освіту.

Учні відвідали різні факультети, на всласні очі побачили навчальні лабораторії і майстерні, кожен з майбутніх абітурієнтів мав змогу особисто познайомитися з майстрами кафедр, деканами факультетів і дізнатися більше про правила вступу й умови навчання. Але, без сумніву, головною подією того дня стала зустріч із Михайлом Поплавським, на якій розповів майбутнім студентам про свій власний шлях до успіху та дав чимало корисних порад.

Нагадуємо, що наші випускники мають змогу вступити за профілем на навчання до КНУКіМ на ІІ курс без проходження ЗНО. За бажанням вони в майбутньому можуть змінити професію, перевівшись на інший факультет університету. Аналогічні правила діють і при зарахуванні наших випускників до Миколаївської філії КНУКіМ./Files/images/vihovna_robota/yVXspKPoiBY.jpg/Files/images/vihovna_robota/URcZfIe9QfQ.jpg/Files/images/vihovna_robota/Q_YUZrEVGa8.jpg/Files/images/vihovna_robota/PUbh-kycJj0.jpg/Files/images/vihovna_robota/215-700x466.jpg/Files/images/vihovna_robota/K9qZUY8fXZc.jpg/Files/images/vihovna_robota/4JvMUMg6Yrw.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 459

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.