Повернутися до звичайного режиму

Учні МПЛТРС в гостях у Київського національного університету культури і мистецтв

Травень був багатим на яскраві події для коективу Миколаївського професійного ліцею торгівлі і ресторанного сервісу. Однією з них стала поїздка 23 учнів нашого закладу до Києва для участі в Дні відкритих дверей, що проводився в університеті Поплавського. До цього навчального закладу ми завітали на запрошення Миколаївської філії КНУКіМ, яка виступила організатором подорожі, завдяки чому поїздка була безкоштовною для всіх учасників. Основною метою заходу було продемонструвати один із закладів, де випускники МПЛТРС можуть продовжити своє навчання.

Учні відвідали різні факультети, на всласні очі побачили навчальні лабораторії і майстерні, кожен з майбутніх абітурієнтів мав змогу особисто познайомитися з майстрами кафедр, деканами факультетів і дізнатися більше про правила вступу й умови навчання. Але, без сумніву, головною подією того дня стала зустріч із Михайлом Поплавським, на якій розповів майбутнім студентам про свій власний шлях до успіху та дав чимало корисних порад.

Нагадуємо, що наші випускники мають змогу вступити за профілем на навчання до КНУКіМ на ІІ курс без проходження ЗНО. За бажанням вони в майбутньому можуть змінити професію, перевівшись на інший факультет університету. Аналогічні правила діють і при зарахуванні наших випускників до Миколаївської філії КНУКіМ.

/Files/images/vihovna_robota/461-700x465.jpg/Files/images/vihovna_robota/4JvMUMg6Yrw.jpg/Files/images/vihovna_robota/K9qZUY8fXZc.jpg/Files/images/vihovna_robota/215-700x466.jpg/Files/images/vihovna_robota/URcZfIe9QfQ.jpg/Files/images/vihovna_robota/0rPjdTBDUD8.jpg/Files/images/vihovna_robota/br-UCfIdv5k.jpg/Files/images/vihovna_robota/SZ2JwUINQrI.jpg/Files/images/vihovna_robota/7insiO54rwI.jpg/Files/images/vihovna_robota/yVXspKPoiBY.jpg/Files/images/vihovna_robota/4UC7Q11pUWo.jpg/Files/images/vihovna_robota/PUbh-kycJj0.jpg/Files/images/vihovna_robota/id29DeQa2V8.jpg/Files/images/vihovna_robota/SQ7ZV2JwQWc.jpg/Files/images/vihovna_robota/a7Yc_W06W-0.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 118

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.